OKULIŚCI

420

Wykonanie badania przesiewowego metodą RetinaLyze wymaga jedynie aparatu do wykonania zdjęcia dna oka, oprogramowania RatinaLyze w chmurze oraz kilku wskazówek – i gotowe!

Wprowadzenie algorytmu RetinaLyze przy niewysokim poziomie abonamentu, pozwala nie tylko na obniżenie kosztu usług, ale także na przyspieszenie obsługi Pacjenta, który już nie musi oczekiwać w kolejce do lekarza, gdyż badanie przesiewowe z zastosowaniem algorytmu RetinaLyze może być przeprowadzone przez personel medyczny lekarza okulisty.

Jedynie Pacjenci z wynikiem wskazującym na taką konieczność, powinni być kierowani do lekarza okulisty na dalsze konsultacje medyczne. Dzięki temu, lekarz może skupić się przede wszystkim na najpoważniejszych przypadkach. Okuliści wykorzystujący RetinaLyze do badań przesiewowych mogą doświadczyć skuteczności klinicznej 96%, zgodnie z wynikiem badań, które można znaleźć tutaj: dokumentacja. Wyższa efektywność kliniczna w krótszym czasie, efektywnie redukuje koszty.

Wczesne wykrycie
RetinaLyze jest pierwszym w pełni zautomatyzowanym oprogramowaniem do prowadzenia badań przesiewowych w celu wykrycia zmian w siatkówce. Z czułością 93,1% i specyficznością 98,3%, ekranowanie z zastosowaniem algorytmu RetinaLyze, jest przynajmniej tak niezawodne, jak analiza wykonana przez oko lekarza okulisty. Badania przesiewowe w kierunku retinopatii cukrzycowej, możliwe w przypadku oprogramowania RetinaLyze, sprawia, że kluczowe, wczesne wykrywanie zaburzeń wzroku, jest znacznie bardziej dostępne.


Wynalazcy algorytmu RetinaLyze kierują swoje rozwiązanie do:

  • salonów optycznych, które chcą jeszcze bardziej zadbać o swoich Klientów i zwiększyć zakres usług
  • gabinetów okulistycznych, które chcą zwiększyć efektywność i liczbę obsłużonych Pacjentów
  • szpitali i prywatnych klinik, które prowadzą Pacjentów okulistycznych i optometrystycznych
  • diagnostów oferujących nowoczesne metody badawcze i chcą rozbudować swoje portfolio
  • przedsiębiorstw, które dbają o stan zdrowia swoich pracowników i prowadzą badania kontrolne
  • pacjentów, którzy chcą sprawdzić czy nie grozi im zaburzenie wzroku spowodowane cukrzycą, zarówno tą już znaną lub tylko podejrzewaną

Badanie RetinaLyze umożliwia uzyskanie wyniku w ciągu 30 sekund.
Zamów abonament na próbę i sprawdź, czy warto.
Oferujemy bezpłatne, 30-dniowe DEMO.
Napisz do nas i zamów:
kontakt@retinalyze.pl