Skąd wziął się patent RetinaLyze?

Robert Birch

Copenhagen
Denmark

zamów DEMO: kontakt@retinalyze.pl

Algorytm RetinaLyze został opatentowany w 2001 r. i na początku mógł być obsługiwany jedynie przez wparwnych okulistów. Był wprowadzany do szpitali i gabinetów okulistycznych. Od tamtej pory przebadanych zostało tysiące pacjentów, cierpiących na zaburzenia wzroku związane z cukrzycą. Okuliści oszczędzili mnóstwo godzin, dzięki czemu zwiększyli efektywność w przyjmowaniu pacjentów, którą oferował systém RetinaLyze.
W 2013 r. patent RetinaLyze został przeniesiony na najnowszą platformę informatyczną, dzięki czemu oprogramowanie jest dostępne online, zapewniając badania przesiewowe na całym świecie. Jedyne, co potrzebuje operator to: Fundus Kamera oraz komputer z dostępem do internetu. Zdjęcie dna oka ładuje się bezpośrednio do panelu RetinaLyze, a wynik analizy dostępny jest w ciągu zaledwie 30 sekund! kontakt@retinalyze.pl
Skutkiem upowszechnienia patentu RetinaLyze również wśród salonów optycznych jest to, że znacznie więcej pacjentów można poddać badaniom przesiewowym pod kątem retinopatii cukrzycowej, gdyż nie wymaga to oczekiwania w długich kolejkach do specjalistów. To z kolei powoduje, że znacząco redukujemy liczbę zachorowań na ślepotę spowodowaną cukrzycą, czy nawet mniejszym zaburzeniom wzroku, które można zawczasu wyleczyć.
 
retinalyze.pl-30-seconds-test Zamów DEMO i korzystaj bezpłatnie z 30-dniowego testu systemu RetinaLyze: kontakt@retinalyze.pl.