Czy to możliwe?

Na świecie jest około 40 mln osób niewidomych, a 80% z nich można było pomóc i zapobiec chorobie. Prognozuje się, że liczba zdiagnozowanych diabetyków i osób pre-diabetycznych podwoi się w ciągu najbliższych 10 lat z 600 mln rocznie (2015) aż do 1,2 mld rocznie (2025). Press-meeting-2016-RetinaLyze-systemWszystkie osoby chorujące na cukrzycę powinny być badane pod kątem retinopatii cukrzycowej przynajmniej raz w roku. Do tej pory nie było takiej możliwości ze względu na długie kolejki do lekarzy okulistów.Teraz, dzięki oprogramowaniu RetinaLyze, optometryści mogą wykonywać badania przesiewowe i otrzymywać wyniki w przeciągu niecałej minuty! – mówi Robert Birch, CEO RetinaLyze.

Dzięki dostępnej cenowo i łatwej w obsłudze diagnostyce, przeprowadzonej odpowiednio wcześnie, pacjenci mogliby uniknąć poważnych konsekwencji rozwijających się zaburzeń wzroku, spowodowanych cukrzycą.

Czy jesteśmy w stanie zaryzykować swój własny wzrok? Czy wyobrażasz sobie, że mógłbyś wykonywać swoją pracę, gdyby zawiodły Cię oczy?

Od rozwiązania dzieli nas jedynie wyposażenie punktu diagnostycznego w Fundus Kamerę oraz abonament RetinaLyze, który umożliwia analizę wyniku za pomocą sztucznej inteligencji, która ma udowodnioną czułość na poziomie 93,1% i specyficzność na poziomie 98,3%. Trudno uwierzyć?
Zapraszamy do kontaktu: kontakt@retinalyze.pl.

Testing-2016-RetinaLyze-system-take-care2

You might also like

Wykazano, że jaskra RetinaLyze ma podobną zdolność diagnostyczną do Angio-OCT
Read more
Czy grozi nam epidemia cukrzycy?
Read more
Badanie przesiewowe wzroku z wynikiem w ciągu 30 sekund
Read more
Profesor Manuel Gonzalez de la Rosa zaprezentował  przełomowe rozwiązanie  w wykrywaniu jaskry
Read more
Profilaktyka chorób oczu okiem dr n. med. Agaty Plech
Read more